Üretim Tesisleri

Maden Ocaklarımız

Sel Madencilik; Yatağan, Karpuzlu, Söke, Ömerler, Kiraz, Demirci üretim tesisleri ile büyümeye devam eden ve bu uğurda gelişerek çağın teknolojisini arkasına alıp en iyi maden zenginleştirme faaliyetleri ile çevreye zarar vermeden, iş güvenliği ve sağlığına dikkat ederek üretim başarısına devam ediyor.

Ömerler

Sel Madenciliği, Bolu Ömerler ilçesindeki modern ve çevre dostu üretim tesisi ile maden sektöründe öncü bir rol oynamaktadır. Bu tesis, doğal mineral kaynakları verimli bir şekilde işleyerek endüstrinin ihtiyaçlarına yüksek kalitede çözümler sunmayı amaçlamaktadır.

Maden Ocağı Özellikleri

Sel Madencilik, çevre dostu ve sürdürülebilir üretim ilkelerini benimseyerek, endüstrinin ihtiyaçlarını karşılayan yüksek kaliteli hammaddeler üretmeye devam eder. Müşterilerimize rekabetçi ve güvenilir bir tedarikçi olarak hizmet vermek için çalışıyoruz.

Çevre Dostu Üretim

Bolu Ömerler tesisimiz, sürdürülebilirlik ilkesine sıkı sıkıya bağlıdır. Doğal kaynakların korunması, enerji verimliliği ve atık yönetimi tesisin temel taşlarıdır.

Çeşitli Endüstrilere Hizmet

Bolu Ömerler'deki üretim tesisiyle cam, seramik, boya, kimya, elektronik, otomotiv ve daha birçok sektöre kaliteli hammaddeler sunmaktadır. Bu, müşteri çeşitliliğini yansıtır.

Kalite ve İnovasyon

Tesiste, yüksek kalitede ürünler üretme taahhüdü vardır. Sürekli olarak araştırma ve geliştirme faaliyetleri ile endüstri standartlarını aşmayı hedefleriz.